Филтри -

Машини за обработка на почвата Quivogne

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Машини за обработка на почвата Quivogne

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
диск брана Quivogne PXL E 20
1
Контактирајте го продавачот
1.790 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.400 US$ EUR ≈ 6.770 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2017 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Подривач
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Диск брана
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
диск брана Quivogne apaxr 32 диск брана Quivogne apaxr 32 диск брана Quivogne apaxr 32
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
култиватор Quivogne hv630 култиватор Quivogne hv630 култиватор Quivogne hv630
3
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-68640 Muespach
Контактирајте го продавачот
18.999 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година 10/2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Малківка
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, Târnava
диск брана Quivogne диск брана Quivogne диск брана Quivogne
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Târnava
Контактирајте го продавачот
48.955 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
диск брана Quivogne quivogne диск брана Quivogne quivogne диск брана Quivogne quivogne
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи