Филтри -

Машини за обработка на почвата Quivogne од Австрија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Машини за обработка на почвата Quivogne од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Австрија"

Контактирајте го продавачот
21.450 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.500 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Австрија, Eberschwang
реверзибилен плуг Amazone Cayros XM реверзибилен плуг Amazone Cayros XM
2
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
23.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2023 Километража 50 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
слама култиватор Köckerling Allrounder 600 слама култиватор Köckerling Allrounder 600 слама култиватор Köckerling Allrounder 600
3
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
16.583 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
култиватор Kerner stratos s450 култиватор Kerner stratos s450 култиватор Kerner stratos s450
3
Контактирајте го продавачот
19.167 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
18.250 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
8.850 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
2.290 € Со вклучен ДДВ
Аератор за тревник
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
9.916 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
култиватор prolander 400r култиватор prolander 400r
2
Контактирајте го продавачот
16.250 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
10.531 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
11.583 €
Плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
14.916 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
15.841 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража 50900 м/ч Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
10.345 €
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
24.991 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи