Филтри -

Машини за обработка на почвата Quivogne од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Quivogne од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.999 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Подривач
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Wildeshausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Подривач
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Диск брана
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се