Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

97 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.725 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
17.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.250 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 820 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.640 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.800 US$ EUR ≈ 2.582 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
диск брана Rabe Fischadler 36
1
Контактирајте го продавачот
4.622 € Без ДДВ
Диск брана
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.243 € PLN 5.300 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се