Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe од Германија

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
19.725 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
диск брана Rabe Fischadler 36
1
Контактирајте го продавачот
4.622 € Без ДДВ
Диск брана
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг Rabe Albatros MHA 140M IV
1
Контактирајте го продавачот
19.725 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
9.263 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови реверзибилен плуг Rabe SUPER-ALBATROS 5 Bottom (Unused)
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
11.250 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Lohe-Rickelshof
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
култиватор Rabe VKE 400
1
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
слама култиватор Rabe RABE GR 112
1
Контактирајте го продавачот
2.311 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање 2.65 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
1.490 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
790 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
реверзибилен плуг Rabe SUPERALBATROS VARIO 140 M V 80
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.65 м
Германија, Obertraubling
култиватор Rabe sunbird култиватор Rabe sunbird култиватор Rabe sunbird
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се