Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe од Полска

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
4.002 € PLN 17.500 PLN
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Полска"

нови машина за подготовка на почвата за сеидба Cultivation aggregate 6 meters, tines 70x12 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Cultivation aggregate 6 meters, tines 70x12 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Cultivation aggregate 6 meters, tines 70x12
3
Контактирајте го продавачот
10.060 € PLN 44.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
457,10 € PLN 1.999 PLN
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Radomsko
нови мулчер за трактор Orkan Flail mower, 280 cm. Mulcher for grass and wasteland нови мулчер за трактор Orkan Flail mower, 280 cm. Mulcher for grass and wasteland нови мулчер за трактор Orkan Flail mower, 280 cm. Mulcher for grass and wasteland
3
Контактирајте го продавачот
6.288 € PLN 27.500 PLN
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Сила
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
295 € PLN 1.290 PLN
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Radomsko
Контактирајте го продавачот
343 € PLN 1.500 PLN
Плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
891,80 € PLN 3.900 PLN
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
11.430 € PLN 50.000 PLN
Диск брана
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.220 € PLN 27.200 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
989,90 € PLN 4.329 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
22.640 € PLN 99.000 PLN
Диск брана
Година 2017 Тип за мототрактор Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
нови машина за подготовка на почвата за сеидба  Obdělávací jednotka, kultivátor 6 m, radličky 70x12 нови машина за подготовка на почвата за сеидба  Obdělávací jednotka, kultivátor 6 m, radličky 70x12 нови машина за подготовка на почвата за сеидба  Obdělávací jednotka, kultivátor 6 m, radličky 70x12
3
Контактирајте го продавачот
10.060 € PLN 44.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
6.654 € PLN 29.100 PLN
Слама култиватор
Длабочина на обработка 35 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.938 € PLN 12.850 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 25 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.104 € PLN 9.200 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.425 € PLN 28.100 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.156 € PLN 22.550 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.373 € PLN 14.750 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.190 € PLN 13.950 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.693 € PLN 16.150 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.608 € PLN 20.150 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.520 € PLN 54.750 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.540 € PLN 63.600 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи