Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.250 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 820 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
2.800 US$ EUR ≈ 2.620 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.019 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 11.140 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 320 мм Потребна сила на трактор 165 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Украина, Bila Tserkva
реверзибилен плуг Rabe Albatros реверзибилен плуг Rabe Albatros реверзибилен плуг Rabe Albatros
3
Контактирајте го продавачот
4.300 US$ EUR ≈ 4.024 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 25 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 03/2000 Километража Ширина на опфаќање 33 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.299 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 02/2000 Километража Ширина на опфаќање 35 м
Украина, Vinnytsia
реверзибилен плуг Rabe Albatros реверзибилен плуг Rabe Albatros реверзибилен плуг Rabe Albatros
3
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.679 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 02/2000 Километража Ширина на опфаќање 35 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
плуг Rabe
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 170 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи