Филтри -

Машини за обработка на почвата Rau од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Машини за обработка на почвата Rau

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Диск брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.672 €
Култиватор
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање 5.4 м
Германија, Mindelheim
земјоделски валјак Rau Frontsterntiller земјоделски валјак Rau Frontsterntiller земјоделски валјак Rau Frontsterntiller
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
земјоделски валјак Rau STERNTILLER SFT 401
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Beckum
Контактирајте го продавачот
4.550 € PLN 19.900 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
500 €
Култиватор
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Preetz
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
11.890 € PLN 52.000 PLN
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи