Филтри -

Машини за обработка на почвата Redexim

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата Redexim

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
аукција 3.484 € DKK 26.000 DKK
Аератор за тревник
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
аукција 250 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Agronetto

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
5.658 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
10.125 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
10.531 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
11.584 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.352 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.850 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.333 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
диск брана Akpil bison xl 4,0 m диск брана Akpil bison xl 4,0 m
2
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.084 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
76.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 50 мм
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Турција, Aksehir/Konya
Контактирајте го продавачот
3.634 € PLN 15.550 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Nowa Dąbia
култиватор Brix Grubber култиватор Brix Grubber култиватор Brix Grubber
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Preetz
Контактирајте го продавачот
3.856 € PLN 16.500 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Agro Smart Agrona Scheibenaggregat Powerseed 2,5m / CULTIVATING нови диск брана Agro Smart Agrona Scheibenaggregat Powerseed 2,5m / CULTIVATING нови диск брана Agro Smart Agrona Scheibenaggregat Powerseed 2,5m / CULTIVATING
3
Контактирајте го продавачот
5.001 € PLN 21.400 PLN
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Warsaw
нови култиватор Agro Smart Agrona Grubber 3,0m / CULTIVATIN AGGREGATE APN / Stop нови култиватор Agro Smart Agrona Grubber 3,0m / CULTIVATIN AGGREGATE APN / Stop нови култиватор Agro Smart Agrona Grubber 3,0m / CULTIVATIN AGGREGATE APN / Stop
3
Контактирајте го продавачот
5.235 € PLN 22.400 PLN
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
2.793 € PLN 11.950 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
3.330 € PLN 14.250 PLN
Слама култиватор
Капацитет 1.5 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи