Филтри -

Машини за обработка на почвата Regent

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Машини за обработка на почвата Regent

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
24.583 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Плуг
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.73 м
Србија, Novi Sad
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.291 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
11.542 €
Рото брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
17.491 €
Рото брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
11.542 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
17.491 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
5.500 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
990 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
8.716 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
8.761 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Австрија, At-4560 Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
8.849 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
19.791 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
23.291 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
2.200 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
аукција 3.552 € DKK 26.500 DKK
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
8.850 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи