Филтри -

Машини за обработка на почвата Rol/Ex

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

140 огласа: Машини за обработка на почвата Rol/Ex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор Rol/Ex Podrivač sa hidropakom, širina 3,0 m, 6 zubaca нови култиватор Rol/Ex Podrivač sa hidropakom, širina 3,0 m, 6 zubaca нови култиватор Rol/Ex Podrivač sa hidropakom, širina 3,0 m, 6 zubaca
3
Контактирајте го продавачот
7.245 € PLN 30.900 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови диск брана Rol/Ex Erpice a dischi per coltivazione e stoppia, piegato idraulicame нови диск брана Rol/Ex Erpice a dischi per coltivazione e stoppia, piegato idraulicame
2
Контактирајте го продавачот
9.848 € PLN 42.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.260 € PLN 99.200 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови култиватор Rol/Ex  Untergrundlockerer mit Hydropack, Breite 3,0 m, 6 Zinken нови култиватор Rol/Ex  Untergrundlockerer mit Hydropack, Breite 3,0 m, 6 Zinken нови култиватор Rol/Ex  Untergrundlockerer mit Hydropack, Breite 3,0 m, 6 Zinken
3
Контактирајте го продавачот
7.245 € PLN 30.900 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
11.720 € PLN 50.000 PLN
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.823 € PLN 29.100 PLN
Слама култиватор
Длабочина на обработка 35 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови реверзибилен плуг Rol/Ex Reversible plow, non-stop spring protection
1
Контактирајте го продавачот
9.379 € PLN 40.000 PLN
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 105 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови диск брана Rol/Ex Leichte, hydraulisch klappbare Scheibenegge, 4 Meter нови диск брана Rol/Ex Leichte, hydraulisch klappbare Scheibenegge, 4 Meter
2
Контактирајте го продавачот
9.144 € PLN 39.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex HYDRAULICALLY FOLDABLE NO-PILL CULTIVATOR нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rol/Ex HYDRAULICALLY FOLDABLE NO-PILL CULTIVATOR
2
Контактирајте го продавачот
15.940 € PLN 68.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.013 € PLN 12.850 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 25 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
7.972 € PLN 34.000 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
5.041 € PLN 21.500 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
13.250 € PLN 56.500 PLN
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 105 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.76 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.143 € PLN 26.200 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.729 € PLN 28.700 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.018 € PLN 21.400 PLN
Култиватор
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
17.800 € PLN 75.900 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.840 € PLN 50.500 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.917 € PLN 29.500 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.080 € PLN 17.400 PLN
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
59.790 € PLN 255.000 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
9.824 € PLN 41.900 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
9.168 € PLN 39.100 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
16.830 € PLN 71.800 PLN
Слама култиватор
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се