Филтри -

Машини за обработка на почвата Rolmako од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Машини за обработка на почвата Rolmako од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.200 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 170 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
7.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
24.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 20 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.200 € Со вклучен ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
19.800 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rolmako U382 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rolmako U382 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Rolmako U382
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 20 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
39.700 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
39.700 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.400 €
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи