Филтри -

Машини за обработка на почвата Rotary

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Машини за обработка на почвата Rotary

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.275 €
Рото фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Agronetto
нови рото брана Rotary weeder harrow Green Star Aero 9,5 Euro
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 24 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.098 € UAH 310.900 UAH
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Длабочина на обработка 70 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Møre og Romsdal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи