Филтри -

Машини за обработка на почвата Salford

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Машини за обработка на почвата Salford

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.486 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шарівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
44.900 US$ EUR ≈ 42.020 €
Диск брана
Длабочина на обработка 410 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
слама култиватор Salford 9709 слама култиватор Salford 9709 слама култиватор Salford 9709
3
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 04/2012 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи