Филтри -

Машини за обработка на почвата Saphir

Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

86 огласа: Машини за обработка на почвата Saphir

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
8.300 €
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Bockel - Gyhum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Холандија, Vriezenveen
нови аератор за тревник Saphir SAPHIR WIESENEGGE PERFEKT 300 нови аератор за тревник Saphir SAPHIR WIESENEGGE PERFEKT 300 нови аератор за тревник Saphir SAPHIR WIESENEGGE PERFEKT 300
3
Контактирајте го продавачот
1.150 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
11.200 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Winsen/Luhe
Контактирајте го продавачот
2.990 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.550 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
11.600 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
17.540 €
Пружинеста фреза
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.990 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.990 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
800 €
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
14.550 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.980 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.150 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
14.600 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.550 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
14.550 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
21.450 €
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи