Филтри -

Машини за обработка на почвата Schliesing

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Машини за обработка на почвата Schliesing

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Rheden
B-tham Trade & Consultancy B.V.
5 години на Agronetto

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата"

Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Tarcea
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sonnenwalde
Контактирајте го продавачот
5.658 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Диск брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
6.303 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
7.489 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
5.990 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
10.125 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.584 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
12.352 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.696 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
плуг Agro-Masz po 5 blattfeder steinsicherung плуг Agro-Masz po 5 blattfeder steinsicherung плуг Agro-Masz po 5 blattfeder steinsicherung
3
Контактирајте го продавачот
14.696 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.850 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Турција, Aksehir/Konya
Контактирајте го продавачот
аукција 1.099 € DKK 8.200 DKK
Мулчер за трактор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
култиватор Güttler super maxx 50-7 bio култиватор Güttler super maxx 50-7 bio
2
Контактирајте го продавачот
16.722 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
18.095 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи