Филтри -

Машини за обработка на почвата Sfoggia

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Машини за обработка на почвата Sfoggia

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови култиватор Sfoggia T20 6F
1
Контактирајте го продавачот
20.770 € UZS 285.000.000 UZS
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата"

Контактирајте го продавачот
246,20 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.198 € PLN 17.900 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.362 € PLN 18.600 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TORNADO
1
Контактирајте го продавачот
363,50 € PLN 1.550 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови слама култиватор
1
Контактирајте го продавачот
633,20 € PLN 2.700 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 18 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Słupia
нови земјоделски валјак Dziekan нови земјоделски валјак Dziekan
2
Контактирајте го продавачот
820,80 € PLN 3.500 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
246,20 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови запчеста фреза нови запчеста фреза
2
Контактирајте го продавачот
5.629 € PLN 24.000 PLN
Запчеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
7.036 € PLN 30.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови култиватор Orion нови култиватор Orion нови култиватор Orion
3
Контактирајте го продавачот
1.407 € PLN 6.000 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.524 € PLN 6.500 PLN
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 0.65 м
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Orkan KTKS 200 нови мулчер за трактор Orkan KTKS 200
2
Контактирајте го продавачот
3.236 € PLN 13.800 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови диск брана Dziekan TORNADO нови диск брана Dziekan TORNADO
2
Контактирајте го продавачот
398,70 € PLN 1.700 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
656,70 € PLN 2.800 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.044 € PLN 4.450 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Данска, Aabenraa
нови слама култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
5.746 € PLN 24.500 PLN
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови подривач Dziekan CENTAUR
1
Контактирајте го продавачот
7.974 € PLN 34.000 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.595 € PLN 6.800 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Słupia
нови реверзибилен плуг Awemak нови реверзибилен плуг Awemak
2
Контактирајте го продавачот
4.198 € PLN 17.900 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови слама култиватор Herkules Dziekan нови слама култиватор Herkules Dziekan
2
Контактирајте го продавачот
2.885 € PLN 12.300 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Полска, Słupia
нови плуг Kubota нови плуг Kubota нови плуг Kubota
3
Контактирајте го продавачот
246,20 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.362 € PLN 18.600 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови плуг ORLIK
1
Контактирајте го продавачот
539,40 € PLN 2.300 PLN
Плуг
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи