Филтри -

Машини за обработка на почвата Stark

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Машини за обработка на почвата Stark

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
1.304 € PLN 5.550 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.242 € PLN 5.285 PLN
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови мулчер за трактор Stark QR120 profi нови мулчер за трактор Stark QR120 profi нови мулчер за трактор Stark QR120 profi
3
Контактирајте го продавачот
2.233 € PLN 9.500 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.293 € PLN 5.500 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.795 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Словачка, Suchá Hora
нови мулчер за трактор Stark KDX 200 PROFI нови мулчер за трактор Stark KDX 200 PROFI нови мулчер за трактор Stark KDX 200 PROFI
3
Контактирајте го продавачот
3.572 € PLN 15.200 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.222 € PLN 5.200 PLN
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.974 € PLN 8.400 PLN
Рото фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark QR120 profi нови мулчер за трактор Stark QR120 profi нови мулчер за трактор Stark QR120 profi
3
Контактирајте го продавачот
2.233 € PLN 9.500 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark QR120 нови мулчер за трактор Stark QR120 нови мулчер за трактор Stark QR120
3
Контактирајте го продавачот
2.233 € PLN 9.500 PLN
Мулчер за трактор
Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark QR120 profi нови мулчер за трактор Stark QR120 profi нови мулчер за трактор Stark QR120 profi
3
Контактирајте го продавачот
2.233 € PLN 9.500 PLN
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.974 € PLN 8.400 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
2.904 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
6.897 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.904 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.843,50 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи