Филтри -

Машини за обработка на почвата Stark од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

17 огласа: Машини за обработка на почвата Stark

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
2.400 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.641 € PLN 11.550 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови мулчер за трактор Stark 95cm
1
Контактирајте го продавачот
1.098 € PLN 4.800 PLN
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 10 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 0.95 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
5.700 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.350 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
1.269 € PLN 5.550 PLN
Рото фреза
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
2.641 € PLN 11.550 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.223 € PLN 5.350 PLN
Рото фреза
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
2.641 € PLN 11.550 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
2.641 € PLN 11.550 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark KM 125H нови мулчер за трактор Stark KM 125H
2
Контактирајте го продавачот
1.372 € PLN 6.000 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark KM155
1
Контактирајте го продавачот
1.646 € PLN 7.200 PLN
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 24 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
2.641 € PLN 11.550 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark KM Dostawa нови мулчер за трактор Stark KM Dostawa
2
Контактирајте го продавачот
1.372 € PLN 6.000 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.018 € PLN 4.450 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark KDX200 нови мулчер за трактор Stark KDX200 нови мулчер за трактор Stark KDX200
3
Контактирајте го продавачот
2.641 € PLN 11.550 PLN
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.795 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Словачка, Suchá Hora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи