Филтри -

Машини за обработка на почвата Step-Agro

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Машини за обработка на почвата Step-Agro

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
2.149 € UAH 95.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, Lutsk

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата"

нови подривач ROLMAPOL нови подривач ROLMAPOL
2
Контактирајте го продавачот
515,90 € PLN 2.200 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.150 €
Рото брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Spelle
нови слама култиватор Dziekan  MAMUT
1
Контактирајте го продавачот
6.567 € PLN 28.000 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 115 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови реверзибилен плуг Awemak REVO+ нови реверзибилен плуг Awemak REVO+
2
Контактирајте го продавачот
4.362 € PLN 18.600 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови плуг Demarol нови плуг Demarol нови плуг Demarol
3
Контактирајте го продавачот
246,20 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови земјоделски валјак DZIK 2,4m нови земјоделски валјак DZIK 2,4m нови земјоделски валјак DZIK 2,4m
3
Контактирајте го продавачот
633,20 € PLN 2.700 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
нови култиватор HERMES нови култиватор HERMES
2
Контактирајте го продавачот
820,80 € PLN 3.500 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.789 € UAH 211.700 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
5.995 € UAH 265.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 50 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
4.138 € UAH 182.900 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кропивницький
нови подривач
1
Контактирајте го продавачот
398,70 € PLN 1.700 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 0.35 м
Полска, Słupia
нови запчеста фреза Dziekan WUKA нови запчеста фреза Dziekan WUKA нови запчеста фреза Dziekan WUKA
3
Контактирајте го продавачот
844,30 € PLN 3.600 PLN
Запчеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
246,20 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
609,80 € PLN 2.600 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.362 € PLN 18.600 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.362 € PLN 18.600 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.362 € PLN 18.600 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
562,90 € PLN 2.400 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
246,20 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.198 € PLN 17.900 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.362 € PLN 18.600 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TORNADO
1
Контактирајте го продавачот
363,50 € PLN 1.550 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови слама култиватор
1
Контактирајте го продавачот
633,20 € PLN 2.700 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 18 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Słupia
нови земјоделски валјак Dziekan нови земјоделски валјак Dziekan
2
Контактирајте го продавачот
820,80 € PLN 3.500 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи