Филтри -

Машини за обработка на почвата Strumyk

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Машини за обработка на почвата Strumyk

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови рото фреза Strumyk
1
Контактирајте го продавачот
1.418 € PLN 6.200 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk Tiger I нови диск брана Strumyk Tiger I
2
Контактирајте го продавачот
3.841 € PLN 16.800 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови подривач Strumyk GROM нови подривач Strumyk GROM нови подривач Strumyk GROM
3
Контактирајте го продавачот
2.104 € PLN 9.200 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TIGER JUNIOR нови диск брана Strumyk TIGER JUNIOR
2
Контактирајте го продавачот
3.247 € PLN 14.200 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови подривач Strumyk  GROM z wałem strunowym
1
Контактирајте го продавачот
1.349 € PLN 5.900 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 800 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
331,60 € PLN 1.450 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
2.081 € PLN 9.100 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TORNADO WT23 нови диск брана Strumyk TORNADO WT23
2
Контактирајте го продавачот
388,70 € PLN 1.700 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Полска, Słupia
нови подривач Strumyk GROM z wałem strunowym нови подривач Strumyk GROM z wałem strunowym нови подривач Strumyk GROM z wałem strunowym
3
Контактирајте го продавачот
2.424 € PLN 10.600 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови подривач Strumyk Głębosz GROM нови подривач Strumyk Głębosz GROM
2
Контактирајте го продавачот
1.463 € PLN 6.400 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови рото фреза Strumyk GRYZA 1,8m нови рото фреза Strumyk GRYZA 1,8m нови рото фреза Strumyk GRYZA 1,8m
3
Контактирајте го продавачот
1.509 € PLN 6.600 PLN
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TIGER нови диск брана Strumyk TIGER
2
Контактирајте го продавачот
3.704 € PLN 16.200 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TIGER JUNIOR нови диск брана Strumyk TIGER JUNIOR
2
Контактирајте го продавачот
2.058 € PLN 9.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TIGER JUNIOR нови диск брана Strumyk TIGER JUNIOR
2
Контактирајте го продавачот
2.172 € PLN 9.500 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk Tiger I z hydropakiem нови диск брана Strumyk Tiger I z hydropakiem
2
Контактирајте го продавачот
3.704 € PLN 16.200 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TORNADO нови диск брана Strumyk TORNADO
2
Контактирајте го продавачот
400,20 € PLN 1.750 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
нови рото фреза Strumyk GRYZA ROLMAPOL
1
Контактирајте го продавачот
1.418 € PLN 6.200 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.109 € PLN 4.850 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови подривач Strumyk ROLMAPOL GROM G III
1
Контактирајте го продавачот
2.149 € PLN 9.400 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 800 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TIGER JUNIOR нови диск брана Strumyk TIGER JUNIOR
2
Контактирајте го продавачот
2.973 € PLN 13.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
3.887 € PLN 17.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TIGER I нови диск брана Strumyk TIGER I
2
Контактирајте го продавачот
3.979 € PLN 17.400 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TORNADO
1
Контактирајте го продавачот
354,40 € PLN 1.550 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови диск брана Strumyk TIGER нови диск брана Strumyk TIGER
2
Контактирајте го продавачот
3.704 € PLN 16.200 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 09/2023 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Calugarenii
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи