Филтри -

Машини за обработка на почвата Sukov

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Машини за обработка на почвата Sukov

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Vilnius
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Фрунзовка
нови реверзибилен плуг Sukov Arco agro 8 корп. (агрегатирование с К-700) нови реверзибилен плуг Sukov Arco agro 8 корп. (агрегатирование с К-700)
2
Контактирајте го продавачот
29.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
нови реверзибилен плуг Sukov ArcoAgro 180 Spring нови реверзибилен плуг Sukov ArcoAgro 180 Spring
2
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.76 м
Белорусија, Korolev Stan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
25.990 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи