Филтри -

Машини за обработка на почвата TMC Cancela

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата TMC Cancela

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
94.000 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата"

Контактирајте го продавачот
12.900 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
5.798 €
Плуг
Година 2008 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 5.004608 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.150 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Прилуки
Контактирајте го продавачот
18.999 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година 10/2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Малківка
аукција 1.716 € SEK 20.000 SEK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Bila Tserkva
земјоделски валјак HELIOS FI 320mm земјоделски валјак HELIOS FI 320mm
2
Контактирајте го продавачот
117,20 € PLN 500 PLN
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 37.810 €
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
5.658 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
5.663 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
5.751 €
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.752 €
Диск брана
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се