Филтри -

Машини за обработка на почвата Umanfermmash

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Umanfermmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
земјоделски валјак Umanfermmash КЗК 6А земјоделски валјак Umanfermmash КЗК 6А
2
Контактирајте го продавачот
3.143 € UAH 135.000 UAH
Земјоделски валјак
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вишневе
Контактирајте го продавачот
3.725 € UAH 160.000 UAH
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Оржиця
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.400 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Работна брзина 4 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Zvenyhorodka
запчеста фреза Umanfermmash СГП-21
1
Контактирајте го продавачот
3.492 € UAH 150.000 UAH
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 21 м
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.611 €
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шарівка
земјоделски валјак Umanfermmash Коток зубчато-кільчатий КЗК-6 земјоделски валјак Umanfermmash Коток зубчато-кільчатий КЗК-6 земјоделски валјак Umanfermmash Коток зубчато-кільчатий КЗК-6
3
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.305 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Лип'янка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се