Филтри -

Машини за обработка на почвата Umanfermmash од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Umanfermmash од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
3.528 € UAH 160.000 UAH
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Оржиця
култиватор Umanfermmash крн-5,6 култиватор Umanfermmash крн-5,6 култиватор Umanfermmash крн-5,6
3
Контактирајте го продавачот
882 € UAH 40.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Нова Ободівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
запчеста фреза Umanfermmash СГП-21
1
Контактирајте го продавачот
3.308 € UAH 150.000 UAH
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 21 м
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.592 €
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шарівка
земјоделски валјак Umanfermmash Коток зубчато-кільчатий КЗК-6 земјоделски валјак Umanfermmash Коток зубчато-кільчатий КЗК-6 земјоделски валјак Umanfermmash Коток зубчато-кільчатий КЗК-6
3
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.296 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Лип'янка
земјоделски валјак Umanfermmash КЗК 6А земјоделски валјак Umanfermmash КЗК 6А
2
Контактирајте го продавачот
2.977 € UAH 135.000 UAH
Земјоделски валјак
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вишневе
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи