Филтри -

Машини за обработка на почвата Unia

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

55 огласа: Машини за обработка на почвата Unia

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови рото брана Unia HERMES 3 нови рото брана Unia HERMES 3
2
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
5.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Чорнобаївський район
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
диск брана Unia Ares 6M диск брана Unia Ares 6M диск брана Unia Ares 6M
3
Контактирајте го продавачот
19.400 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Рамнач на земја
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
16.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
нови диск брана Unia Ares HP 8 XXL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м.Підгородне
нови реверзибилен плуг Unia VIS XL 7+1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Підгородне
нови подривач Unia Harrier B 4/7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Підгородне
Контактирајте го продавачот
3.230 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
5.270 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4
3
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
нови подривач Unia HARRIER B 3/5 нови подривач Unia HARRIER B 3/5 нови подривач Unia HARRIER B 3/5
3
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
18.720 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
нови подривач Unia KRET, 3 Zinken
1
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови слама култиватор Unia Ares XL
1
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
диск брана Unia ARES XL
1
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
нови земјоделски валјак Unia  Teris XLH/XXLH
1
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares XL
1
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia
3
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи