Филтри -

Машини за обработка на почвата Unia од Европа

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

53 огласа: Машини за обработка на почвата Unia

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови подривач Unia KRET, 3 Zinken
1
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови слама култиватор Unia Ares XL
1
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Unia Zwischenfruchtdrillmaschine
1
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
диск брана Unia ARES XL
1
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
нови земјоделски валјак Unia  Teris XLH/XXLH
1
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares XL
1
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Рамнач на земја
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Jurbarkas
нови пружинеста фреза Unia
1
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза Unia Hackstriegel / Saatstriegel, Akcent
1
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
2.814 € PLN 12.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Viken
нови слама култиватор Unia Saatbeetkombination Max, 3,00 m, NEU
1
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares L 3,00 m, 510 mm Scheiben, Rohrstabwalze 5
1
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови реверзибилен плуг Unia 5-schar-Pflug IBIS Vario 5 mit Longkörper, NEU, ab Lager
1
Контактирајте го продавачот
20.250 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови подривач Unia Sonderaktion Tiefenlockerer KRET, 5 Zinken, Stabwalze, NEU
1
Контактирајте го продавачот
8.310 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови реверзибилен плуг Unia Unia Volldrehpflug IBIS L 3+
1
Контактирајте го продавачот
10.350 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares XL, 3,00 m
1
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Ab Lager: Unia Kurzscheibenegge Ares XL, 3,00 m, 560 mm Scheiben
1
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови плуг Unia UNIA Volldrehpflug IBIS XXL 4+1, 5 Schar, NEU
1
Контактирајте го продавачот
18.225 € Без ДДВ
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови култиватор Unia Universalgrubber - Flügelschargrubber, 3,0 m, NEU
1
Контактирајте го продавачот
5.600 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia UNIA Kurzscheibenegge ARES XL A 4,5 H für Gülleausbringung
1
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
нови подривач Unia Sonderaktion Tiefenlockerer KRET, 5 Zinken, Gummistützräder, NEU
1
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови реверзибилен плуг Unia Volldrehpflug IBIS XXL-S, 4 + 1, 5 schar, Federsteins., NEU
1
Контактирајте го продавачот
22.320 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се