Филтри -

Машини за обработка на почвата Unia од Германија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Машини за обработка на почвата Unia од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
нови подривач Unia KRET, 3 Zinken
1
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови слама култиватор Unia Ares XL
1
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
диск брана Unia ARES XL
1
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
нови земјоделски валјак Unia  Teris XLH/XXLH
1
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares XL
1
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia
3
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares L 3,00 m, 510 mm Scheiben, Rohrstabwalze 5
1
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
17.880 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
8.310 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови реверзибилен плуг Unia Unia Volldrehpflug IBIS L 3+ нови реверзибилен плуг Unia Unia Volldrehpflug IBIS L 3+ нови реверзибилен плуг Unia Unia Volldrehpflug IBIS L 3+
3
Контактирајте го продавачот
9.630 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibenegge Ares XL, 3,00 m
1
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови диск брана Unia Kurzscheibeneggen, ARES NEU, 3,00 - 7,50 m, verschiedene Walzen
1
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи