Филтри -

Машини за обработка на почвата Unia од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

9 огласа: Машини за обработка на почвата Unia од Словачка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови реверзибилен плуг Unia IBIS L 3+1 нови реверзибилен плуг Unia IBIS L 3+1 нови реверзибилен плуг Unia IBIS L 3+1
3
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Сила
Словачка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL PLUS 4+ нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL PLUS 4+ нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL PLUS 4+
3
Контактирајте го продавачот
14.450 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Сила
Словачка
нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS
3
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Сила
Словачка
нови рото брана Unia HERMES 3 нови рото брана Unia HERMES 3
2
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2021 Километража Сила
Словачка
нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4
3
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Сила
Словачка
нови подривач Unia HARRIER B 3/5 нови подривач Unia HARRIER B 3/5 нови подривач Unia HARRIER B 3/5
3
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Подривач
Година 2022 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
18.720 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Сила
Словачка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи