Филтри -

Машини за обработка на почвата Unia од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Unia од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 02/2006 Километража 4500 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bakhmach
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.300 €
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Охиньки
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.683 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Диск брана
Година 07/2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
5.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Чорнобаївський район
нови диск брана Unia Ares HP 8 XXL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м.Підгородне
нови подривач Unia Harrier B 4/7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 6 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Підгородне
нови реверзибилен плуг Unia VIS XL 7+1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Підгородне
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се