Филтри -

Машини за обработка на почвата Väderstad

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

100 огласа: Машини за обработка на почвата Väderstad

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Диск брана
Година 2013 Тип Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.94 м
Украина, Фастовский район, Глеваха
Контактирајте го продавачот
78.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.25 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
74.670 € PLN 320.000 PLN
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cheåmno
аукција 2.817 € SEK 32.700 SEK
Земјоделски валјак
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.25 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција 101,50 € NOK 1.200 NOK
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Норвешка, Fredrikstad
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, Fr-55100 Verdun
култиватор Väderstad carrier crl 625 култиватор Väderstad carrier crl 625 култиватор Väderstad carrier crl 625
3
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
аукција 516,80 € SEK 6.000 SEK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Skurup
Контактирајте го продавачот
1.723 € SEK 20.000 SEK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
аукција 22.310 € SEK 259.000 SEK
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 5.25 м
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
17.700 US$ EUR ≈ 16.250 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Велике Колодно
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Kyiv
аукција 43,07 € SEK 500 SEK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Пісочин
култиватор Väderstad CARRIER CR 300
1
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
култиватор Väderstad CULTUS HD 525
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dörpen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи