Филтри -

Машини за обработка на почвата Väderstad од Европа

Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

86 огласа: Машини за обработка на почвата Väderstad

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Германија, Liebenwalde
аукција 8,87 € SEK 100 SEK
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 97,58 € SEK 1.100 SEK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Eskilstuna
аукција 13.310 € SEK 150.000 SEK
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
земјоделски валјак Väderstad ROLLEX RX 620
1
Контактирајте го продавачот
аукција 7.900 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Романија
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција 11.390 € DKK 85.000 DKK
Друга фреза
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
диск брана Väderstad CARRIER XL 625
1
Контактирајте го продавачот
аукција 35.100 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија
нови диск брана Väderstad CARRIER CR 650
1
Контактирајте го продавачот
аукција 29.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија
Контактирајте го продавачот
аукција 186,30 € SEK 2.100 SEK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Sjöbo
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Jelgava
аукција 15.970 € SEK 180.000 SEK
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 88,71 € SEK 1.000 SEK
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Норвешка, Aust-Agder
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 12.25 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Земјоделски валјак
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
47.300 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3.75 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
36.790 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 50 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Унгарија, Szeged
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи