Филтри -

Машини за обработка на почвата Veles-Agro

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

64 огласа: Машини за обработка на почвата Veles-Agro

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
култиватор Veles-Agro КПГ култиватор Veles-Agro КПГ култиватор Veles-Agro КПГ
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.540 € UAH 679.000 UAH
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Odessa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
нови култиватор Veles-Agro КПГ-11 (Джон дір John deere) нови култиватор Veles-Agro КПГ-11 (Джон дір John deere)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.050 € UAH 1.226.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
32.650 € UAH 1.427.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.64 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
6.636 € UAH 290.000 UAH
Култиватор
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
17.230 € UAH 753.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
9.176 € UAH 401.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Odessa
нови реверзибилен плуг Veles-Agro ПОН-4-40+1 нови реверзибилен плуг Veles-Agro ПОН-4-40+1 нови реверзибилен плуг Veles-Agro ПОН-4-40+1
3
Контактирајте го продавачот
16.910 € UAH 739.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
6.270 € UAH 274.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
нови плуг Veles-Agro ПНВБ-4-35 (Lemken)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.073 € UAH 178.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 1.6 ха/час Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
23.590 € UAH 1.031.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Odessa
нови култиватор Veles-Agro КПГ-6 аналог John deere 1010 нови култиватор Veles-Agro КПГ-6 аналог John deere 1010
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.120 € UAH 748.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
17.400 € UAH 760.500 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
8.947 € UAH 391.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Украина, Odessa
нови култиватор Veles-Agro КПГ-14 (John deere 1010)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.890 € UAH 1.306.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
5.698 € UAH 249.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
45.080 € UAH 1.970.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
7.912 € UAH 345.800 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 2.5 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
10.870 € UAH 475.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
22.360 € UAH 977.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
8.598 € UAH 375.800 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 3.3 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
3.318 € UAH 145.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 80 ха/час Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
7.117 € UAH 311.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
22.170 € UAH 969.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180350 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.652 м
Украина, Odessa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи