Филтри -

Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Австрија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2493 Eggendorf
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
3.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
5.700 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
2.900 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
1.990 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
2.590 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи