Филтри -

Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sonnenwalde
Контактирајте го продавачот
9.911 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Wildeshausen
реверзибилен плуг Vogel & Noot Plus XS 950 Vario
1
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
8.672 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504 реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504 реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504
3
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Реверзибилен плуг
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat
3
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Dorsten - Hervest
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи