Филтри -

Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Tarcea
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи