Филтри -

Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.530 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Капацитет 30 ха/час Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Товстолуг
реверзибилен плуг Vogel & Noot Hektor реверзибилен плуг Vogel & Noot Hektor реверзибилен плуг Vogel & Noot Hektor
3
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 3.2 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.225 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Калинівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи