Филтри -

Машини за обработка на почвата Westtech

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Машини за обработка на почвата Westtech

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата"

Контактирајте го продавачот
246,20 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови земјоделски валјак HEROS нови земјоделски валјак HEROS нови земјоделски валјак HEROS
3
Контактирајте го продавачот
1.126 € PLN 4.800 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови подривач Strumyk ROLMAPOL GROM G III
1
Контактирајте го продавачот
2.205 € PLN 9.400 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 800 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови слама култиватор Dziekan SMOK AS18-32K2TS
1
Контактирајте го продавачот
2.158 € PLN 9.200 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Słupia
нови слама култиватор SMOK K2F2Z
1
Контактирајте го продавачот
4.104 € PLN 17.500 PLN
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Słupia
нови плуг Atlas
1
Контактирајте го продавачот
1.477 € PLN 6.300 PLN
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови рото фреза LEW
1
Контактирајте го продавачот
2.697 € PLN 11.500 PLN
Рото фреза
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
5.394 € PLN 23.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Herkules LUX
1
Контактирајте го продавачот
6.449 € PLN 27.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Słupia
нови диск брана Alfa V2 fi 510 нови диск брана Alfa V2 fi 510 нови диск брана Alfa V2 fi 510
3
Контактирајте го продавачот
1.208 € PLN 5.150 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Słupia
аукција 329,80 € SEK 3.800 SEK
Мулчер за трактор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
нови земјоделски валјак HEROS нови земјоделски валјак HEROS нови земјоделски валјак HEROS
3
Контактирајте го продавачот
1.243 € PLN 5.300 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
375,20 € PLN 1.600 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Awemak нови машина за подготовка на почвата за сеидба Awemak
2
Контактирајте го продавачот
6.309 € PLN 26.900 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови слама култиватор Herkules AUH18
1
Контактирајте го продавачот
2.638 € PLN 11.250 PLN
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Полска, Słupia
подривач Agrisem Cultiplow Platinum HD подривач Agrisem Cultiplow Platinum HD
2
Контактирајте го продавачот
17.152 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Nykøbing Falster
нови култиватор POT16C
1
Контактирајте го продавачот
1.173 € PLN 5.000 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Słupia
нови земјоделски валјак Dziekan Wał podwójny zębaty falisty LEW
1
Контактирајте го продавачот
2.228 € PLN 9.500 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
8.513 € PLN 36.300 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark KDX220+ PROFI нови мулчер за трактор Stark KDX220+ PROFI нови мулчер за трактор Stark KDX220+ PROFI
3
Контактирајте го продавачот
16.300 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.454 € PLN 6.200 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови земјоделски валјак wał pojedynczy strunowy / rurowy TORNADO 2,1m wahaczowy нови земјоделски валјак wał pojedynczy strunowy / rurowy TORNADO 2,1m wahaczowy
2
Контактирајте го продавачот
387 € PLN 1.650 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Słupia
нови подривач Dziekan нови подривач Dziekan нови подривач Dziekan
3
Контактирајте го продавачот
375,20 € PLN 1.600 PLN
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови слама култиватор Dziekan SMOK
1
Контактирајте го продавачот
2.462 € PLN 10.500 PLN
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Słupia
нови земјоделски валјак Wał strunowy podwójny Dzik 1,8m -3,2m tulejki łożyska
1
Контактирајте го продавачот
562,90 € PLN 2.400 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи