Филтри -

Машини за обработка на почвата Wil-Rich од Украина

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Машини за обработка на почвата Wil-Rich од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
култиватор Wil-Rich
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.486 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 70 мм
Година 01/2009 Километража Ширина на опфаќање 9.34 м
Украина, с. Великая Александровка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Петрівка
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 29.010 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.110 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 360 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.270 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.690 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.440 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.520 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 13.6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.840 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 52.410 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 360 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.310 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.460 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.330 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 10.2 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.140 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.910 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.950 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 11.8 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 21.430 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.070 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2013 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кировоград
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи