Филтри -

Машини за обработка на почвата Wirax од Украина

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Машини за обработка на почвата Wirax од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
рото фреза Wirax
1
Контактирајте го продавачот
1.150 US$ EUR ≈ 1.076 €
Рото фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Gorniki

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Украина"

култиватор Horsch 12,3 култиватор Horsch 12,3 култиватор Horsch 12,3
3
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.358 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12.3 м
Украина, Охиньки
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
плуг Gregoire Besson
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 170 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 195 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
нови плуг Ünlü NITOR М6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Украина, Безуглівка
плуг Lemken VariOpal 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
земјоделски валјак Lemken VARIOPAKC 2,8 м земјоделски валјак Lemken VARIOPAKC 2,8 м
2
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови реверзибилен плуг Ermo Evolution 125 (4+1) нови реверзибилен плуг Ermo Evolution 125 (4+1) нови реверзибилен плуг Ermo Evolution 125 (4+1)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.25 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
51.700 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 1 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.800 US$ EUR ≈ 2.620 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
27.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
28.380 US$ EUR ≈ 26.560 €
Подривач
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.200 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
20.830 US$ EUR ≈ 19.490 €
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи