Филтри -

Машини за обработка на почвата YETTER

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Машини за обработка на почвата YETTER

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.428 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кропивницький
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.990 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, Нові Санжари
Контактирајте го продавачот
15.600 US$ EUR ≈ 14.390 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.990 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.920 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Корець
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи