Филтри -

Машини за обработка на почвата Yanmar

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата Yanmar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Самоодни мулчер
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Финска, Kilpua
Контактирајте го продавачот
375 € PLN 1.599 PLN
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Pacanów

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата"

Контактирајте го продавачот
15.300 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
375,20 € PLN 1.600 PLN
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark  KDX200 нови мулчер за трактор Stark  KDX200 нови мулчер за трактор Stark  KDX200
3
Контактирајте го продавачот
15.300 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Рото брана
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
нови култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
4.925 € PLN 21.000 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 6.44 м
Германија, Spelle
нови диск брана Strumyk TORNADO нови диск брана Strumyk TORNADO
2
Контактирајте го продавачот
410,40 € PLN 1.750 PLN
Диск брана
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.794 € PLN 7.650 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
914,60 € PLN 3.900 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Słupia
нови подривач Tytan 1,8m 1 pazur z wałem rurowym
1
Контактирајте го продавачот
1.266 € PLN 5.400 PLN
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan ORION нови култиватор Dziekan ORION нови култиватор Dziekan ORION
3
Контактирајте го продавачот
1.325 € PLN 5.650 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.255 € PLN 5.350 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.712 € PLN 7.300 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
703,60 € PLN 3.000 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 20 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови култиватор Dziekan HERMES 2,1 m нови култиватор Dziekan HERMES 2,1 m
2
Контактирајте го продавачот
609,80 € PLN 2.600 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови рото фреза 4Farmer TL 115 нови рото фреза 4Farmer TL 115 нови рото фреза 4Farmer TL 115
3
Контактирајте го продавачот
1.217 € PLN 5.190 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 15 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.15 м
Полска, Słupia
нови рото фреза GRYZA нови рото фреза GRYZA нови рото фреза GRYZA
3
Контактирајте го продавачот
1.454 € PLN 6.200 PLN
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Полска, Słupia
нови култиватор Herkules нови култиватор Herkules
2
Контактирајте го продавачот
2.932 € PLN 12.500 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови диск брана Brona talerzowa do iseki i kubota itp 1,6m talerze 460mm
1
Контактирајте го продавачот
1.173 € PLN 5.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion
1
Контактирајте го продавачот
1.583 € PLN 6.750 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
14.050 € ARS 13.560.000 ARS
Рамнач на земја
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, San Francisco
Контактирајте го продавачот
4.808 € PLN 20.500 PLN
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
281,40 € PLN 1.200 PLN
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи