Филтри -

Машини за обработка на почвата Zeppelin

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

31 огласа: Машини за обработка на почвата Zeppelin

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
мулчер за трактор Zeppelin  460
1
Контактирајте го продавачот
17.908 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin ESROT180Z
1
Контактирајте го продавачот
2.722,50 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
рото фреза Zeppelin  ESROT150Z
1
Контактирајте го продавачот
2.541 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin 265
1
Контактирајте го продавачот
6.739,70 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.65 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 03/2013 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV
1
Контактирајте го продавачот
1.869,45 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin TRITURADORA ATV O QUAD 2.0
1
Контактирајте го продавачот
2.541 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV
1
Контактирајте го продавачот
1.836,78 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV
1
Контактирајте го продавачот
1.903,33 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA
1
Контактирајте го продавачот
1.754,50 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV
1
Контактирајте го продавачот
1.923,90 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin TECH 240
1
Контактирајте го продавачот
6.413 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin 230Z
1
Контактирајте го продавачот
4.598 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin
1
Контактирајте го продавачот
3.388 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin  180 CM
1
Контактирајте го продавачот
11.495 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin
1
Контактирајте го продавачот
4.821,85 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin 155MZA
1
Контактирајте го продавачот
2.843,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.55 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото брана Zeppelin 135
1
Контактирајте го продавачот
2.420 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
култиватор Zeppelin
1
Контактирајте го продавачот
7.865 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin 200Z
1
Контактирајте го продавачот
4.144,25 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin 175+DISCO
1
Контактирајте го продавачот
5.747,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin MZA 125
1
Контактирајте го продавачот
2.722,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 30 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор Zeppelin MZA 175
1
Контактирајте го продавачот
3.049,20 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.72 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  220Z
1
Контактирајте го продавачот
4.428,60 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи