Филтри -

Машини за обработка на почвата Zeppelin од Европа

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Машини за обработка на почвата Zeppelin

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.570 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.65 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 03/2013 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.545 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.100 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.518 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.573 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA
3
Контактирајте го продавачот
1.450 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.590 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
5.300 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.800 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.800 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
9.500 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.985 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.350 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.55 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.000 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.425 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.750 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.250 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 30 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.520 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.72 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.660 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
5.850 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.530 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.400 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.900 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи