Филтри -

Машини за обработка на почвата од Литванија

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

63 огласа: Машини за обработка на почвата од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 11/2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
аукција 3.900 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 180 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Kelmė
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
друга фреза RAVĖTUVAS PH-3 dvieilis hidraulinis друга фреза RAVĖTUVAS PH-3 dvieilis hidraulinis
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Друга фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1988 Километража Ширина на опфаќање 0.005 м
Литванија, Šakiai
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Jurbarkas
Контактирајте го продавачот
аукција 1.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
аукција 6.200 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
аукција 1.200 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
аукција 22.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Литванија, Kedainiai
Контактирајте го продавачот
аукција 600 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање 0.007 м
Литванија, Šakiai
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Jonava
Контактирајте го продавачот
аукција 3.400 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Самоодни мулчер
Потребна сила на трактор 55 кс
Година 01/2015 Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Самоодни мулчер
Потребна сила на трактор 49 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 01/2010 Километража Ширина на опфаќање 3.52 м
Литванија
нови пружинеста фреза Jusrama Harrow, weeder, eco weeder, organic hoe, lenght 1,5 m нови пружинеста фреза Jusrama Harrow, weeder, eco weeder, organic hoe, lenght 1,5 m нови пружинеста фреза Jusrama Harrow, weeder, eco weeder, organic hoe, lenght 1,5 m
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 80 мм Капацитет 1.5 ха/час Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
аукција 16.200 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 8.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Литванија, Kedainiai
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
аукција 800 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се