Филтри -

Машини за обработка на почвата од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

119 огласа: Машини за обработка на почвата од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
11.450 € GBP 9.750 GBP
Плуг
Длабочина на обработка 1016 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 11/2001 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Essex
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
881 € GBP 750 GBP
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
12.920 € GBP 11.000 GBP
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
17.620 € GBP 15.000 GBP
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.754 € GBP 5.750 GBP
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
нови мулчер за трактор AGRO MOND MASCHINE ECO-SP+TORNADO MULCHER SPECIAL  TRACTOR MULCHER нови мулчер за трактор AGRO MOND MASCHINE ECO-SP+TORNADO MULCHER SPECIAL  TRACTOR MULCHER нови мулчер за трактор AGRO MOND MASCHINE ECO-SP+TORNADO MULCHER SPECIAL  TRACTOR MULCHER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Работна брзина 7.000014 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISC-HARROW FRUIT TYPE нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISC-HARROW FRUIT TYPE нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISC-HARROW FRUIT TYPE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 279 мм Капацитет 0.999609 ха/час Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 249.997 м
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 7512 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.175 € GBP 1.000 GBP
Косилка-таруп
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
нови машина за собирање камења Miva Rake
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за собирање камења
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 5.004608 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи