Филтри -

Машини за обработка на почвата од Романија

Резултати од пребарување: 264 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

264 огласа: Машини за обработка на почвата од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Самоодни мулчер
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Самоодни мулчер
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Самоодни мулчер
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
плуг Welger Rabe Welger плуг Welger Rabe Welger
2
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
запчеста фреза запчеста фреза
2
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
подривач подривач подривач
3
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
8.150 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Culmea
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Culmea
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 264 огласа
Прикажи