Филтри -

Машини за обработка на почвата од Словачка

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

39 огласа: Машини за обработка на почвата од Словачка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 2 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Словачка, Giraltovce
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка, Giraltovce
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Рото брана
Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Словачка, Giraltovce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Giraltovce
Контактирајте го продавачот
11.290 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
2.420 €
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Suchá Hora
Контактирајте го продавачот
1.795 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Словачка, Suchá Hora
нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS
3
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL PLUS 4+ нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL PLUS 4+ нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL PLUS 4+
3
Контактирајте го продавачот
14.450 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Контактирајте го продавачот
101.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Словачка, Šintava
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 12 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Rišňovce
вадач на компир вадач на компир
2
Контактирајте го продавачот
440 €
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Словачка, Suchá Hora
подривач Strumyk III подривач Strumyk III
2
Контактирајте го продавачот
1.890 €
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Словачка, Suchá Hora
нови реверзибилен плуг Unia IBIS L 3+1 нови реверзибилен плуг Unia IBIS L 3+1 нови реверзибилен плуг Unia IBIS L 3+1
3
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
1.255 €
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Suchá Hora
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање 4270 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Потребна сила на трактор 85 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1524 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 85 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.57 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Словачка, Zvolenská Slatina
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Словачка, Šurany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи