Филтри -

Машини за обработка на почвата од Унгарија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

52 огласа: Машини за обработка на почвата од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Рамнач на земја
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
10.570 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
1.948 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Слама култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3.75 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
5.435 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
нови мулчер за трактор Tehnos   MU2D 610R LW нови мулчер за трактор Tehnos   MU2D 610R LW нови мулчер за трактор Tehnos   MU2D 610R LW
3
Контактирајте го продавачот
23.530 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
5.619 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Baranya Megye, Pécs
Контактирајте го продавачот
15.550 € HUF 5.990.000 HUF
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Подривач
Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
4.585 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други мулчер
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szekszard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Унгарија, Szekszard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други мулчер
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szekszard
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи