Филтри -

Машини за обработка на почвата Ünlü

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Машини за обработка на почвата Ünlü

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.450 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
22.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.970 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 195 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
нови плуг Ünlü NITOR М6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Украина, Безуглівка
нови плуг Ünlü Nitor 3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Украина, Безуглівка
нови плуг Ünlü NITOR М5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Украина, Безуглівка
нови плуг Ünlü NITOR М4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Безуглівка
нови плуг Ünlü NITOR М3 нови плуг Ünlü NITOR М3 нови плуг Ünlü NITOR М3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
38.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
22.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
нови плуг Ünlü
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 35 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Mironovka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
2.800 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
нови реверзибилен плуг Ünlü Nitor
1
Контактирајте го продавачот
14.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
6.970 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
11.450 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
11.450 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
9.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
3.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
9.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
19.650 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
14.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
9.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се